29.02.2012. Transport i logistika u srbiji u kontekstu republičkih i regionalnih prostornih planova, Novi Sad

Ova konferencija je okupila najviše predstavnike pokrajinske vlasti, pokrajinske sekretare za privredu, lokalnu samoupravu i međunarodnu saradnju, kao i urbanizam graditeljstvo i zaštitu životne sredine, koji su preneli svoje stavove po pitanju razvoja logistike i saobraćaja u Vojvodini. Takođe bili su prisutni i predstavnici republičkog Ministarstva za infrastrukturu i energetiku.
Prisutni:
Konferenciji je prisustvovalo oko 40 predstavnika domaćih interesnih kompanija i institucija. U radnom delu konferencije skupu su se obratili:
- Gospođa Tijana Didanović – Kancelarija za evropske integracije – Sektor za programe prekogranične i transnacionalne saradnje)
- Gospodin Ištvan Pastor – potpredsednik Vlade APV i pokrajinski sekretar za privredu
- Gospodin Tomislav Stantić – potpredsednik Vlade APV i pokrajinski sekretar za lokalnu samoupravu i međunarodnu saradnju
- Gospođa Dušanka Sremački – pokrajinski sekretar za urbanizam graditeljstvo i zaštitu životne sredine
- Gospodin Dragomir Đukić – Privredna komora Vojvodine
- Gospodja Vesna Stajković – Ministarstvo infrastrukture Republike Srbije i energetike
- Gospođa Vesna Popović, Republička agencija za prostorno planiranje, organizaciona jedinica
- Gospođa Dušanka Sremački – pokrajinski sekretar, Pokrajinski sekretarijat za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu životne sredine
- Gospodin Vladimir Zelenović – direktor, JP Zavod za urbanizam Novi Sad
- Gospodin Milenko Milivojević – direktor AD Luka Novi Sad
- Gospodin Blagoje Bogdanović – zamenik predsednika opštine Kovin
- Gospođa Snežana Milešević – koordinator za održivi razvoj opštine Apatin
- Gospodin Mirko Kondić – direktor, Luka Senta
- Gospodin Duško Radulović– predsednik UO Hibrid doo Beograd
- Gospodin Milan Vučinić – koordinator Klastera transporta i logistike Vojvodine
Dnevni red: Kliknite ovde.
Rezultati sastanka:
- Najviši predstavnici vlasti su upoznati sa rezultatima projekta putem odštampane brošure
- Najviši pšredstavnici vlasti su upoznati sa planovima lokalnih samouprava ka razvoju logističkih centara
Galerija:
Nema komentara
Dodaj komentar